השבוע בבנימין

מזכירות הישוב | עדכון אחרון: 22/02/2024 09:26

השבוע בבנימין

יום הבחירות ביום שלישי - יום שבתון

ביום שלישי הקרוב יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. בבנימין אין בחירות לראשות המועצה - ראש המועצה ישראל גנץ הוא מתמודד יחיד וימשיך לקדנציה נוספת. יום זה הוא יום שבתון גם ביישובי בנימין. לא יתקיימו לימודים במוסדות החינוך ולא יהיו הסעות. לא תהיה קבלת קהל במשרדי המועצה. מוקד השירות 106 יפעל כרגיל והפניות יטופלו במתכונת חירום. התחבורה הציבורית תפעל במתכונת מצומצמת. נצלו את היום באתרי הטבע של בנימין. כל המסלולים והאתרים באתר תיירות בנימין.

 

בנימין משתתפת בכאב משפחות הנופלים

השבוע נפטר מפצעיו לוחם סיירת צנחנים מעוז מורל הי"ד תושב טלמון שנפצע אנושות בשבוע שעבר בקרבות בעזה. בנימין משתתפת בכאב המשפחה ומוסרת חיזוק לכל קהילת טלמון. זהו הנופל השלישי מטלמון והנופל ה-27 מבנימין. נחזק את ידי צה"ל וההנהגה להמשך המלחמה עד לניצחון המוחלט.

 

ההרשמה למעונות: שלב ההרשמה הראשון

הרישום למעונות היום לשנת הלימודים תשפ"ה מתבצע באופן מקוון, ב-2 שלבים: שלב 1 - דרך המדינה במשרד העבודה והרווחה. ההרשמה נפתחה והיא תיסגר ביום שלישי כ״ה באדר א׳, 5.3. השלב השני הוא דרך המועצה ויפתח במהלך חודש אפריל 2024.

 

כך ניערך למצב חירום ולהפסקת חשמל ממושכת

על פי הוראות פיקוד העורף בשגרה, נכון תמיד להצטייד בכמה דברים: מים ומזון למספר ימים, מטענים ניידים למכשירים סלולריים, רדיו עם סוללות, תרופות ועזרה ראשונה ותאורת חירום. ודאו שאתם מחוברים לקבוצות הוטסאפ היישוביות 'בנימין עכשיו' ולמסרוני המועצה.

 

'חורף חם בבנימין' – כרטיסים אחרונים להופעה של מארינה מקסימיליאן

מתנ"ס בנימין מזמין אתכם למופע פסנתר מרגש עם מארינה מקסימיליאן. יום ראשון הקרוב בהיכל התרבות מעלה אדומים. כרטיסים אחרונים באתר המתנ"ס.

שבת שלום!

מועצה אזורית בנימין

מעלה מכמש, מעלה מכמש ד.נ. מזרח בנימין מיקוד 90634
טל: 02-5354242, פקס: 02-5355251, דוא"ל: [email protected]